Peg Perego Book SL Modular Luxe Ecru

-19% Peg Perego Book SL Modular Luxe Ecru

Rati ir piemēroti kopš dzimšanas. Muguras daļai ir 8 pozīcijas, regulējams kāju atbalsts, regulējams rokturis, liels un funkcionāls ratu grozs, glāžu turētājs, 5-punktu drošības jostas. Jumta audums izgatavots no materāla ar UV (UPF 50+) aizsardzību. Ratiem ir lieliska manevrētspēja un vecākiem būs 30% mazāka piepūle, jo katrs ritenis ir ar lodīšu gultņiem. Rati ir vienkārši salokāmi un saliktā veidā ir ļoti kompakti un stāv patstāvīgi. Sēdekli var uzstādīt gan ar seju pret mammu, gan braukšanas virzienā.

Izmēri 51 x 106 x 93 cm
Riteņu diametrs 17,5 un 26,5 cm
Svars 8.5kg

Kulbiņa

Kulbai triecienu un ūdens izturīgs, gaisa cirkulējošs korpuss. Kulbas pamatnes slīpums regulējams ar rokturi no ārpuses. Pateicoties regulējamam kājgaļa slīpumam, bērniņš kulbiņā neslīdēs, kas ir raksturīgi jaundzimušajiem. Plastmasas rokturis kulbas pārnēsāšanai. Noņemams kulbas jumtiņš. Kulbas polsterējums ražots no pretalerģiska materiāla. Kulba bez ratu rāmja izmantojama kā šūpulis. Kulbas ārpusē atrodas svira, ar ko var regulēt gaisa cirkulāciju kulbiņā.
Audums noņemams un mazgājams.
Navettas Elite kulbas izmērs: 48 x 64 x 84 cm, svars 5.2 kg

Autokrēsls Peg-Perego Primo Viaggio SL paredzēts bērniem līdz 13 kg (grupa 0+). Atbilst visiem ES drošības standartiem.
Autokrēslu automašīnā var uzstādīt 3 veidos:
1. Autokrēsls uzstādams ar muguru uz priekšu, piesprādzējot ar automašīnas jostām.
2. Autokrēsls uzstādams uz bāzi Adjustable Base (pārdodas atsevišķi) ar muguru uz priekšu, piesprādzējot bāzi ar automašīnas jostām.
3. Autokrēsls uzstādams uz bāzi Isofix Base (pārdodas atsevišķi) ar muguru uz priekšu.
Bāze Isofix Base ievērojami padara vienkāršāk autokrēsla ekspluatāciju.
Autokrēslam ir speciāls ieliktnis zīdaiņiem, kas vel labāk aizsarga bērnu. Autokrēsla pamatā ir speciāls slīpuma regulators, kas ļauj uzstādīt optimālo bērnam slīpumu. Krēsliņam ir speciāls pretsaules jumtiņš. 5 punktu drošības jostas. Speciāla poga jostu regulēšanai. Rokturis regulējams 5 pozīcijas - Ganciomatic. Auduma pārvalku var mazgāt 300. Galvas atbalsts uztaisīts no elpojošas mikrofibras "COMFORT DRY". Piemērots visiem Peg Perego ratu rāmjiem.

Ļoti labie rezultāti ADAC testos.


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

  • Apskatīts: 426
  • Ražotājs: Peg Perego
  • Modelis: Luxe Ecru
  • 927,00€
  • 750,00€
Loading...
Loading...