Kā nopirkt

KĀ NOPIRKT?

KĀ ES VARU PASŪTĪT PRECES peg-perego.lv?


1) MĀJAS LAPA - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:

2) EPASTS - sūtiet savu pieprasījumu uz epastu vai skype un mūsu klientu apkalpošanas speciālists apstrādās Jūsu pasūtījumu*

3) TELEFONS - zvaniet mums uz 29878646 un mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu**

*, ** Lai nerastos pārpratumi par kontaktinformāciju vai piegādes un apmaksas veidiem, rekomendējam pasūtījumu noformēt mājas lapā.


APMAKSAS VEIDI:

1) SKAIDRA NAUDA - Jūs varat norēķināties skaidrā naudā gan saņemot preci ofisā, gan norādītajā piegādes adresē Rīgā;

2) PĀRSKAITĪJUMS - Jūs varat veikt pārskaitījumu gan kā fiziska, gan juridiska persona;

3) LĪZINGS - Jūs varat noformēt līzingu ar izdevīgākajiem nosacījumiem gan kā fiziska, gan juridiska persona.


Kā veikt pasūtījumu mājaslapā:


Jums nav obligāti jāreģistrējas, lai veiktu pirkumu www.peg-perego.lv, taču reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību, piemēram, - nav atkārtoti jāvada dati, iepērkoties nākamreiz; Jūs būsiet informēts par jaunākajām www.peg-perego.lv akcijām un atlaidēm; Jums būs pieejama pirkumu vēsture u.c. ērtas un noderīgas lietas, kas iepirkšanos www.peg-perego.lv padarīs vēl ērtāku!


Lai izdarītu pasūtījumu, Jums jāaizpilda pirkuma veidlapa – izvēloties preci, kuru vēlaties iegādāties, spiediet uz pogas "Ielikt grozā". 


Grozā Jums jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu un vietu, izvēlieties apmaksas veidu, nospiežot uz attiecīgās ikonas. Ja būs nepieciešami papildus dati, piemēram, līzingam, lūdzu, aizpildiet visus prasītos laukus. Kad viss aizpildīts, spiediet pogu "Tālāk".


Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas.


Mēs saprotam, ka laiks ir nauda, tāpēc preču piegādes tiek veiktas maksimāli īsā laikā pēc pasūtījuma veikšanas – par to gādā www.peg-perego.lv kurjerdienests! Ja prece atrodas noliktavā, Jūs to saņemsiet visīsākajā laikā!


Pievēršām Jūsu uzmanību ka mūsu veikalā nav atzīmes vai prece ir pieejamā noliktavā un jebkuras preces pieejamību vajag pārbaudīt!

Loading...
Loading...